Batman: The Enemy Within

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.97 GB
  • Version 0.08
  • Dil Türkçe
  • Firma Telltale Games
Zorlu bulmacaların cevabını bulmak için eğlenceli bir uğraş sizleri bekliyor.

Zorlu bulmacaların cevabını bulmak için eğlenceli bir uğraş sizleri bekliyor.

Batman: The Enemy Within macera oyununda şehrin bir kahramana ihtiyacı olacak ve bu kahraman siz olmalısınız. Şehir terörizmin etkisi altında kalmıştır ve kahraman olarak sizin devreye girmeniz gerekiyor. Batman: The Enemy Within macera oyununu Android işletim sistemi bulunan mobil cihazınıza ücretsiz indirerek şehri kötülere karşı koruyabilirsiniz. 

Telltale Games stüdyosu tarafından geliştirilerek oyun severlerin beğenisine sunulan Batman: The Enemy Within oyunu Batman'in resmi oyunudur. Seri halindeki bir dizi gibi ilerleyen oyunumuz beş bölümden oluşuyor. Her bölümünden de ayrı ayrı keyif alacağınız muhteşem bir oyundur. 

The Telltale Series, hem Bruce Wayne hem de Batman tehlikeli yeni rollere bürünecek Riddler Gotham City'yi terörize etmek için geri döndü, ama korkunç bulmacaları sadece daha büyük bir krizin önüne geçti. Acımasız bir federal ajanın gelişiyle ve halen gelişmekte olan bir Joker'in geri gelmesiyle birlikte, Batman, Bruce Wayne'in aldatmacalı bir dizi aldatmacayı üstlenirken, tedirgin ittifaklara yönelmesi gerekir.

Kahramanımız Batman'i kontrol et ve şehri tüm kötülüklere rağmen korumaya çalış.

Batman: The Enemy Within indir
DİĞER SÜRÜMLER